Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Цоці

Рік:
Ор. назва:
Tsotsi
Країна:
Велика Британія, ПАР
Режисер:
Гевін Гуд
Тривалість:
01:34:22
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Не все в передмісті Йоганнесбурга є похмурим і жорстоким. Але Соуето - це місце, де виживають сильні. Вбивства, пограбування і страх смерті. Місцеві жителі бачать це щодня на вулицях. Постійний страх пристосував людей бути безжальними, але щоб вижити. Єдина мета, що горить в очах кожного - вижити, незважаючи ні на що. Молодий хлопець завоював повагу оточуючих і вже в юному віці зробив собі ім'я ватажка вуличної банди. Почуття любові чуже цьому юнакові, який звик до жорстокості. Бути лідером означає бути безжальним. Це єдиний спосіб зберегти свою владу. Одного разу він знову викрадає машину, і з ним трапляється велика біда. Неймовірною несподіванкою стає те, що під час крадіжки на задньому сидінні виявляється немовля. Це наче добро і зло зійшлися разом. Багато років Цоці стирав у собі все людське. Тепер йому неймовірно складно знову прийняти емоції. Малюкові потрібна лише дещиця любові та уваги. А герою тепер потрібно правильно розставити пріоритети і захистити свою дитину. ©Kino4ua Цоці 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?