Kino4ua.com
480p
R

Міссіс Хендерсон представляє

Рік:
Ор. назва:
Mrs Henderson Presents
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Стівен Фрірз
Тривалість:
01:43:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Напередодні Другої світової війни багата і нудьгуюча вдова за порадою подруги вирішує зайнятися хобі і купує занедбану будівлю театру. Старій жінці вдається порозумітися з примхливим і владним директором театру Вів'єном Ван Даммом (Боб Госкінс), але вона знаходить у собі мужність відтворити радісний дух Мулен Руж у цнотливому, статечному і гідному Лондоні. Починається війна, на місто падають німецькі бомби, Морін, примадонна театральної трупи, гине під завалами сусідньої будівлі, а камергер намагається закрити театр, який небезпечно привертає надто багато людей в одне місце. ©Kino4ua Міссіс Хендерсон представляє 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?