Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Різна неправда / Правда на вибір

Рік:
Ор. назва:
Separate Lies
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Джуліан Феллоуз
Тривалість:
01:24:58
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Драматичний фільм, режисером якого є Джуліан Феллоуз. Фільм розповідає про багатого юриста Джеймса Меннерса (Том Вілкінсон), його дружину Анну (Емілі Вотсон) і молодого водія Тома (Руперт Еверетт), які зіштовхуються з несподіваним убивством. У процесі розслідування герої виявляють, що кожен із них приховує свої таємниці і брехню, які можуть обернутися для них небезпекою. "Різна брехня" - фільм про те, як багато речей у нашому житті не такі прості, як здаються на перший погляд, і як навіть найкращі інтенції можуть призвести до руйнівних наслідків. ©Kino4ua Різна неправда / Правда на вибір 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?