Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Будинок дев'яти / Смертельний лабіринт

Рік:
Ор. назва:
House Of 9
Країна:
Велика Британія, Франція, Румунія, Німеччина
Режисер:
Стівен Р.Монро
Тривалість:
01:30:14
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | TV-i
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
За сюжетом психотрилера "Смертельний лабіринт" дев'ять незнайомих між собою людей викрадають і поміщають у дивний будинок, з якого вони не можуть втекти. Незабаром вони дізнаються, що перебувають у цьому будинку для того, щоб взяти участь у грі без правил. Ця людина виграє приз у 5 мільйонів доларів і буде єдиним гравцем, що виживе. Ізольований будинок обладнаний численними камерами та мікрофонами, а таємничий ляльковод стежить за кожним кроком гравців і слухає кожне їхнє слово. Спочатку всі починають дивуватися, чому саме їх обрали для проведення гри, але незабаром емоції переповнюють учасників. Здивування переростає у гнів, страх, а потім і ненависть, коли в лабіринті смерті починається жорстока гра на виживання. ©Kino4ua Будинок дев'яти / Смертельний лабіринт 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?