Kino4ua.com
480p
R

Повітряні бої (2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Dogfights
Країна:
США
Режисер:
Джесон МакКінлі
Тривалість:
00:44:30
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Мега
Переклад:
Original English Оригінал
Канал "History" представив на суд глядачам цікавий серіал "Dogfights", де можна спостерігати історію ближнього бою винищувачів різних часів і різних країн, що відбулися в 1 та 2 війнах, Корейській і В'єтнамській війні, а також у більш дрібних конфліктах, як-от війна в Перській затоці та Шестиденна війна. Небеса стали полем битви. Люди і машини зійшлися у смертельній сутичці. В одну секунду пілот - мисливець, в іншу, вже жертва. Він слідує інстинктам, тільки вони визначають, буде він жити чи загине. Від перших біпланів, до винищувачів, що йдуть в ногу з часом, від кулеметів до ракет. У серіалі беруть участь колишні льотчики-винищувачі, які поділяться своїми історіями реальних повітряних боїв, у яких вони брали участь. Побачити битви, оцінити стратегію, відтворити реалії повітряного бою, які дійсно мали місце в історії... У кожній серії показується справжній історичний повітряний бій. Головні герої - реальні аси різних воєн, які докладно розповідають про проведені ними в небі битви з противником. Крім безпосередньо розповідей про повітряні бої є окремі сцени, які описують події та дії, що відбулися поза ними. Кожну битву описує пілот, для забезпечення реалістичного моделювання використовуються комп'ютерні ефекти. Крім того, в документальній передачі показані літаки різних країн і різних епох авіації. На їхній опис у кожній серії також виділяється частина часу. У деяких серіях описані не тільки повітряні бої, а й морські операції, спрямовані на бомбардування і знищення корабельних груп противника. Наприкінці кожної серії дається короткий опис гіпотетичних повітряних боїв майбутнього і те, як їх будуть вести пілоти майбутнього. ©Kino4ua Повітряні бої (2 Сезон) 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
2 сезон
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?