Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Рим (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Rome
Країна:
США
Режисер:
Майкл Ептід
Тривалість:
00:55:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Російською - Оригінал
У 52 році до н.е. Гай Юлій Цезар тріумфально завершує війну в Галлії. Бунтівні племена розгромлені, незважаючи на майже шестикратну чисельну перевагу, галли здають свою знамениту неприступну Алезію. Тепер Цезар на чолі свого величезного війська прямує до Риму. Його популярність у столиці вже давно випередила його, і Сенат всерйоз стурбований, що після повернення Цезар стане одноосібним правителем Римської республіки. Вони переконують давнього друга виступити зі своїм військом і перешкодити урочистому поверненню переможця. Так починається громадянська війна, яка стане кінцем Римської республіки і початком Римської імперії. ©Kino4ua Рим (1, 2 Сезон) 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?