Kino4ua.com
480p
CCR

Гуща подій (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Thick of It
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Армандо Іаннуччі, Наталі Бейлі, Кріс Еддісон
Тривалість:
00:29:00
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Російською - Оригінал
Малкольм Такер - агресивний і нецензурний прес-аташе прем'єр-міністра Великої Британії, який займається кризовим управлінням у Міністерстві соціальних справ. Владні манери, колосальний вплив і багаторічний досвід Малкольма допомагають міністрам дотримуватися політичної лінії, обраної прем'єр-міністром, а радникам і прес-секретарям професійно виконувати поставлені завдання. Однак, коли Такер усіма силами намагається зберегти контроль над відомством і різношерстими співробітниками, деякі державні діячі, включно зі Стівом Флемінгом, становлять серйозну загрозу для його подальшої кар'єри... ©Kino4ua Гуща подій (1 - 4 Сезон) 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.7
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?