Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

хххГолік: Сон літньої ночі / Триплексоголік

Рік:
Ор. назва:
xxxHOLiC Movie: Manatsu no Yoru no Yume
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мізушіма Цутому
Тривалість:
01:00:07
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Yon та Lil_Che
Настали літні канікули, але Кіміхіро Ватанукі не до відпочинку, адже він продовжує працювати помічником у магазині ексцентричної Юко, виконуючи її доручення. Невдовзі він опиняється втягнутим у нову пригоду, коли Юко просить його та Думекі відвідати разом із нею загадковий особняк, куди її запросила невідома людина. Там герої зустрічають інших гостей, які виявилися колекціонерами рідкісних речей, що прибули з надією поповнити свої колекції. Події, що відбулися тієї ж ночі, наштовхують Ватанукі на думку, що з цим місцем коїться щось дивне, тож тепер йому належить розкрити цю таємницю... ©Kino4ua хххГолік: Сон літньої ночі / Триплексоголік 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?