Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Лицарі неба

Рік:
Ор. назва:
Sky Fighters
Країна:
Франція
Режисер:
Жерар Пірес
Тривалість:
01:40:43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | TVi
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Демонстраційні польоти на сучасних винищувачах та штурмовиках сьогодні дуже популярні. Саме цим і зайнялися двоє героїв, обидва професійні пілоти. Але за дивним збігом обставин під час польоту на авіашоу новий надсекретний винищувач був викрадений і завантажений зброєю. З найближчої бази висилають два перехоплювачі, щоб збити викрадений винищувач. Однак викрадений літак починає атакувати перехоплювачі, і командир ескадрильї приймає рішення про його знищення. Більше того, через стрімкий розвиток ситуації лише два пілоти перехоплювачів змогли зупинити невинну і мирну терористичну атаку в Парижі. ©Kino4ua Лицарі неба 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?