Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Суперкрос

Рік:
Ор. назва:
Supercross
Країна:
США
Режисер:
Стів Бойум
Тривалість:
01:20:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
З самого дитинства брати Тріп і Кей Сі Карлайли дуже близькі та дружні, але постійно в усьому змагаються один з одним. Їхній покійний батько займався мотоспортом і прищепив цю любов своїм синам. Більшу частину часу Тріп і Кей Сі віддають тренуванням і мотогонкам, щоб одного разу виграти суперкрос, тим самим здійснивши давню мрію батька. А поки тривають приготування до екстремальних перегонів, хлопці підробляють мийниками басейнів, і переробляють своїх "залізних коней" для національного чемпіонату. Одного разу Кей Сі посміхається удача: перспективного хлопця запрошують у команду великої та відомої мотокомпанії, в якій лідером є досвідчений мотоцикліст Роді Спаркс. Тепер у Кей Сі є не тільки новий потужний мотоцикл, а й усі шанси на перемогу, тоді, як у Тріпа можливості куди скромніші. Протистояння між братами наростає з кожним днем. Хто ж пройде суперкрос і стане переможцем? ©Kino4ua Суперкрос 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?