Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Сталевий Алхімік- Фільм: Завойовник Шамабали

Рік:
Ор. назва:
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мідзушіма Сейдзі
Тривалість:
01:44:56
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Gwean&Maslinka, FairyDUB
Переклад:
Російською - Оригінал
Місце дії - Мюнхен 1920-х років. Молодий алхімік Едвард Елрік вже два роки живе в паралельному світі. Весь цей час він не втрачає надії повернутися в реальний світ, де знаходиться його брат Альфонс. Позбавлений можливості використовувати алхімію, Едвард вивчає різні аспекти фізики та ракетобудування. Йому допомагає молодий Альфонс Гейдеріх, який дуже схожий на брата. Експерименти молодих вчених поки що не дали жодних результатів, але в Едварда все ще є шанс повернутися. Якась організація "Туле", що має тісні зв'язки з нацистською партією, проклала шлях до місця в дивовижній країні Шамбала. Тим часом Альфонс Елрік не втрачає надії побачити брата і стає все більш вправним в алхімії. ©Kino4ua Сталевий Алхімік- Фільм: Завойовник Шамабали 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?