Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Олівер Твіст

Рік:
Ор. назва:
Oliver Twist
Країна:
Велика Британія, Чехія, Франція, Італія
Режисер:
Роман Поланські
Тривалість:
02:09:59
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Трунар добре поставився до хлопчиська. А ось знайомі та близькі цього чоловіка швидко розлютилися на головного героя. Він стане учасником неприємної ситуації, через яку сильно отримає по шиї від свого нового наймача. Але ж сам Олівер не зробить нічого поганого. Він просто постарається відстояти справедливість. Наступного дня головному герою все-таки вдається покинути будинок трунаря, який сильно розлютився на нього. Своїм ходом хлопчик добирається до Лондона. Оліверу довелося пройти дуже довгий шлях. Випадково його помічає молодий чоловік на ім'я Доджер. Він вирішує познайомити героя зі своїм приятелем Феджином. ©Kino4ua Олівер Твіст 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?