Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Нічний рейс / Нічний політ

Рік:
Ор. назва:
Red Eye
Країна:
США
Режисер:
Вес Крейвен
Тривалість:
01:25:12
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Чудовий трилер від американського режисера Веса Крейвена. Найвідоміший режисер фільмів жахів Вес Крейвен здивував глядачів фільмом з надзвичайно реалістичними персонажами. Тут немає ніякої містики, а сюжет повністю реалістичний. Місце дії фільму - літак. Головна героїня, молода дівчина на ім'я Ліза Райзерт, має летіти додому з похорону своєї бабусі, але її фобія польотів завжди викликає у неї паніку. Вона розповідає про свою фобію присутньому в літаку Джексону Ріпкену, але той не намагається її заспокоїти. Ліза не знає, що Джексон - страшний терорист, який хоче втягнути її у свій жахливий план. Вбивця змушує її організувати вбивство Чарльза Кіфа, голови національної безпеки. Кіф зупиниться в готелі, де працює Ліза. Терористи погрожують вбити її батька, якщо Ліза не буде співпрацювати. ©Kino4ua Нічний рейс / Нічний політ 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?