Kino4ua.com
HD 720p
R

Ворон 4: Жорстоке причастя

Рік:
Ор. назва:
The Crow IV: Wicked Prayer
Країна:
США
Режисер:
Ленс Манджіа
Тривалість:
01:39:13
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Джеймс "Джиммі" Куерво, звільнений умовно-достроково після відбуття тюремного терміну за вбивство ґвалтівника в бійці, живе зі своїм собакою в будинку на колесах на озері Равасу в резервації Рейвен-ацтеків. Джиммі планує почати нове життя зі своєю дівчиною Лілі та назавжди покинути місто, але її батько, пастор Гарольд, і брат, місцевий поліцейський Таннер, обидва зневажають Джиммі.

Місто є домівкою для сатанинської банди байкерів, очолюваної каторжником-втікачем Люком "Смерть" Крешем і його нареченою Лолою Бірн. Разом зі своїми трьома спільниками "Мор", "Голод" і "Війна" Люк і Лола вбивають пару в жорстокому ритуалі, який, як вони сподіваються, пробудить Антихриста, що передбачає видалення очей Лілі, наділення Лоли здібностями до передбачення - і серце Джиммі. Вони скидають тіла в стару морозильну камеру. ©Kino4ua Ворон 4: Жорстоке причастя 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?