Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Фантастична четвірка

Рік:
Ор. назва:
Fantastic Four
Країна:
США, Німеччина
Режисер:
Тім Сторі
Тривалість:
01:45:29
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Опинившись у космосі, квінтет спостерігає за хмарами космічної енергії, проте Рід, який припустився прорахунку, виявляє, що хмара матеріалізується завчасно. Рід, Сьюзан і Джонні залишають радіус дії захисних екранів, щоб врятувати Бена, який вирушив у відкритий космос, щоб розмістити зразки. Бен опиняється в самому епіцентрі дії хмари, тоді як інші отримують більш обмежену дозу. Після повернення на Землю у всіх п'ятьох незабаром з'являються надлюдські здібності: Рід отримує можливість розтягуватися немов гума, Сьюзан виявляється в змозі ставати невидимою і проєктувати силові поля в моменти викиду емоцій, Джонні отримує здатність покривати своє тіло вогнем і літати, а Бен перетворюється на величезну кам'яну потвору з надлюдською силою і міцністю. Тим часом Віктор стикається з невдоволенням своїх інвесторів через провалену експедицію. ©Kino4ua Фантастична четвірка 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?