Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Сніданок на Плутоні

Рік:
Ор. назва:
Breakfast on Pluto
Країна:
Велика Британія, Ірландія
Режисер:
Ніл Джордан
Тривалість:
02:09:13
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Гумор
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
70-ті роки минулого століття. Патрік був скромним хлопцем, над яким знущалися і насміхалися протягом усього життя. Одного разу герой вирішує почати пошуки матері, які приводять його в Лондон. Тут юнак несподівано для себе перевтілюється на дівчину і занурюється в реалії великого загадкового міста. Чи вдасться колись простому хлопцю возз'єднатися з матір'ю і довести, що він теж заслуговує права на щастя? Здаватися йому не можна, проте кожен крок і будь-яке необережно кинуте слово можуть стати причиною найстрашніших наслідків. Наближається дивовижна історія, здатна зворушити навіть найсуворішого глядача. ©Kino4ua Сніданок на Плутоні 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?