Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Його і її Різдво

Рік:
Ор. назва:
His and Her Christmas
Країна:
США, Канада
Режисер:
Фархад Манн
Тривалість:
01:25:10
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Тоніс
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Том Лейн обіймає посаду провідного оглядача газети "San Francisco Sun" і є справжньою зіркою світу журналістики. Ліз Медісон - нічим не примітний репортер у громадському друкованому виданні. Наразі вони самотні, а їхні друзі та сім'я роблять усе можливе, щоб знайти для них когось особливого. Незабаром Ліз і її колеги дізнаються, що право власності на друковане видання, в якому вони працюють, було викуплено "San Francisco Sun". Тепер, опинившись під загрозою втратити роботу, Ліз рішуче налаштована не допустити найгіршого сценарію, навіть якщо заради цього доведеться зруйнувати мрії Тома про власне телешоу. ©Kino4ua Його і її Різдво 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?