Kino4ua.com
480p
R

Дивовижна подорож Мері Браянт (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mary Bryant / The Incredible Journey of Mary Bryant
Країна:
Австралія, Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Пітер Андрікідіс
Тривалість:
01:32:04 + 01:33:24
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Вона була наївною 17-річною дівчиною зі світлими надіями на майбутнє. Однак через злочинну діяльність наша героїня потрапляє до рук правоохоронців і засуджується до каторжних робіт на австралійському кордоні. Після більш ніж 200 днів перебування на кораблі вона з дитиною досягає місця призначення. Там вона знайомиться і згодом виходить заміж за контрабандиста Вільяма Брайанта. Після народження другої дитини наша героїня та її сім'я вирішують втекти, і їм вдається викрасти яхту місцевого губернатора Артура Філліпа. Після довгих і важких днів у морі колишній ув'язнений разом з п'ятьма іншими в'язнями потрапляє в гавань голландського Тимору.
Вільяма та його близьких представляють місцевій владі як сім'ю, що зазнала корабельної аварії, але, звісно, всі їхні документи були втрачені. Вони намагаються почати нове життя, але один з колишніх охоронців, лейтенант Кларк, відмовляється від того, щоб знайти в'язнів-втікачів і покарати їх за всією суворістю, дозволеною законом. ©Kino4ua Дивовижна подорож Мері Браянт (1 Сезон) 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?