Kino4ua.com
480p
R

Подорож Кіно. Чарівний світ. Фільм перший - Життя триває

Рік:
Ор. назва:
Kino Journey: Life Goes On
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Накамура Рютаро
Тривалість:
00:29:59
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Це передісторія популярного серіалу, в якому всі деталі описані по-новому. У цій короткометражці ми стежимо за однією з численних пригод Кіно. Тут вона перебуває у стадії навчання у свого першого наставника, вивчає різні види озброєння, опановує навички стрільби та управління Гермесом. Однак вона не може позбутися почуття провини, і вирішує вирушити у свою першу подорож, можливо, трохи рано. Дорогою на неї чекає зустріч, від якої залежить весь її майбутній шлях. Це хвилюючий початок, сповнений несподіванок і важливих рішень, які задають тон для пригод, що чекають на Кіно надалі. ©Kino4ua Подорож Кіно. Чарівний світ. Фільм перший - Життя триває 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?