Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Карас (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Karas / Karas: The Prophecy
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сато Кейїті
Тривалість:
1 серія: 30 хв (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | QTV
Переклад:
Російською - Оригінал
Світ людей і світ демонів (йокаїв) наклалися один на одного, залишивши людей ходити вулицями життя, як зазвичай, тоді як демони ходять, приховані від неозброєного ока, тими ж самими вулицями. На вигляд молода жінка на ім'я Юріне та її слуга Карас тривалий час підтримували порядок і баланс між світами, що перекриваються, зрештою не даючи демонам втручатися в життя людей. Однак люди стали забувати і сміятися над існуванням демонів і більше не розуміють привілею жити без страху. Відчуваючи огиду до цієї зарозумілості, старий Карас відвертається від законів, які він колись відстоював, і у своїй людській формі на ім'я Еко створює армію Мікури, або механізованих демонів, щоб підготувати напад на людську расу. Молодий чоловік на ім'я Отоха успадковує сили Караса і посідає його місце поруч із Юріне, яка стверджує, що його душа волала до неї, поки він жив людським життям. Вони живуть у світі демонів. Тепер Отоха повинен проявити себе як Карас і відновити баланс, який Еко загрожує порушити. Тим часом забобонний поліцейський на ім'я Сагісака і його раціональний новобранець Куре йдуть по сліду вбивств, скоєних Мікурою Еко, а також по сліду шахрая Мікури на ім'я Нуе. Звідси пророцтво розгортається в серйозне одкровення для всіх у місті. і відновити баланс, який Еко загрожує порушити. Тим часом забобонний поліцейський на ім'я Сагісака і його раціональний новобранець Куре йдуть по сліду вбивств, скоєних Мікурою Еко, а також по сліду шахрая Мікури на ім'я Нуе. Звідси пророцтво розгортається в серйозне одкровення для всіх у місті. і відновити баланс, який Еко загрожує порушити. Тим часом забобонний поліцейський на ім'я Сагісака і його раціональний новобранець Куре йдуть по сліду вбивств, скоєних Мікурою Еко, а також по сліду шахрая Мікури на ім'я Нуе. Звідси пророцтво розгортається в серйозне одкровення для всіх у місті. ©Kino4ua Карас (1 Сезон) 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?