Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Я, ти і всі, кого ми знаємо

Рік:
Ор. назва:
Me and You and Everyone We Know
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Міранда Джулай
Тривалість:
01:31:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Тоніс
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У кожного в житті трапляються неприємності, але іноді вони стають переломним моментом і новою точкою відліку. Фільм Я і ти і всі, кого ми знаємо режисера Міранди Джулай розповідає про хлопця Річарда, продавця у взуттєвій крамниці, який, попри всі свої старання зберегти сім'ю, розуміє, що від шлюбу лише залишилося двоє прекрасних синів. Переїхавши до нового будинку з дітьми, Річард повністю вживається в роль батька-одинака.

Переїзд на нове місце, а особливо розлучення батьків, був для дітей потрясінням, але їхній батько повністю намагається позбавити синів цього дискомфорту. Сам же він з ранку до вечора пропадає в магазині на роботі. У вихідні батько з хлопцями відвідує колишню дружину, але залишити дітей у неї на вихідні поки не виходить. Річард Суірсі, на відміну від колишньої дружини, яка займається своїм особистим життям, присвячує весь вільний час дітям. Старший син Пітер, повертаючись після школи додому, часто зустрічав дівчаток-підлітків, які чіплялися до нього, і від яких терпів усілякі знущання. Але одного разу хлопець був винагороджений за все сповна, чим саме змогли дівчата віддячити Пітеру, глядачі дізнаються, якщо будуть Я і ти та всі, кого ми знаємо, онлайн дивитися онлайн у якості. Його молодший брат Роббі знайомиться через листування в чаті з дорослою жінкою. Семирічному хлопчикові, який пише повільно і з помилками, вдається завести справжній роман, завдяки інтернету і допомозі брата.

Одного разу Річард зустрічає у взуттєвому магазині прекрасну дівчину, вона приходить туди зовсім не за взуттям, але, будучи зачарованою чемністю продавця, купує непотрібну пару туфель. Після цього знайомства Крістін бажає запросити вподобаного чоловіка на побачення, але всі її спроби не увінчуються успіхом. Сама дівчина займається художньою зйомкою, малюванням і підробітком у службі таксі, яке розвозить престарілих клієнтів, які потребують сторонньої допомоги. Крістін зовсім не лякає наявність двох дітей у Річарда, вона повністю готова почати серйозні стосунки з ним. ©Kino4ua Я, ти і всі, кого ми знаємо 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?