Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Пагорби мають очі

Рік:
Ор. назва:
The Hills Have Eyes
Країна:
США, Франція
Режисер:
Александр Ажа
Тривалість:
01:48:24
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
На розташованій поблизу пустелі заправній станції, її господар повідомив сім'ї про існування більш короткого шляху і про те, що, незважаючи на давнє переселення місцевих мешканців із зони зараження радіацією, кілька людей все ж таки відмовилися покинути небезпечну територію. Подейкують, що ці люди зазнали страшної мутації. Пройшовши зазначеним шляхом, Картери потрапляють в аварію і, не маючи можливості продовжувати рух на своєму транспортному засобі, розділяються, щоб знайти допомогу. Члени сім'ї, що залишилися біля трейлера, починають виразно відчувати чиюсь присутність, один з тих, хто повернувся на заправку, застає її власника за спробою накласти на себе руки, а той, хто пішов уперед, - виявляє величезну воронку, заповнену численними автомобілями... ©Kino4ua Пагорби мають очі 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?