Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Угода з дияволом

Рік:
Ор. назва:
The Covenant
Країна:
США
Режисер:
Ренні Харлін
Тривалість:
01:37:18
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Історія починається у 1692 році, під час судових процесів над відьмами. П'ять родин у штаті Массачусетс змушені підписати угоду, щоб убезпечити себе від полювання на відьом. Коли одна з родин порушує правила документа, їх усіх виганяють зі своїх земель. Століття потому четверо їхніх нащадків стають студентами елітної Академії Спенсера. Вони пов'язані 300-річною таємницею родини. Вони вигадують різноманітні розваги та весело проводять час, використовуючи свої надприродні здібності. Водночас вони платять за свою молодість. Бо такою є ціна чаклунських заклинань. Тому, коли з'являється п'ятий чаклун, він набагато могутніший за чотирьох інших чаклунів, які марнують свої сили. Він погрожує знищити їхніх близьких, якщо вони не віддадуть йому свої сили. Учні повинні протистояти йому, щоб захистити свої сили і не допустити, щоб стародавня таємниця стала відомою світові. ©Kino4ua Угода з дияволом 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?