Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Персонаж

Рік:
Ор. назва:
Stranger Than Fiction
Країна:
США
Режисер:
Марк Форстер
Тривалість:
01:52:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТРК Україна
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Податковий інспектор Гарольд Крік веде спокійне одноманітне життя, все в його житті усталилося, він навіть встає і засинає в один і той самий час. Він настільки педантичний, що рахує скільки разів він провів щіткою по зубах під час ранкового моціону. І на тлі всього цього спокою і педантизму він раптом несподівано починає чути якийсь голос, який коментує все, що б він не робив. Уявіть, який його стан? Збожеволіти можна зійти, та він таки подумав про себе, якщо вирішив відвідати психіатра, який йому поставив діагноз шизофренії. Гарольд розуміє, що не в психічному захворюванні справа, щось із ним відбувається незрозуміле. Як знайти правильну відповідь? Можливо, в літературі є пояснення? Гарольд знаходить фахівця професора літератури Джулса Гілберта, який намагається допомогти бідоласі позбутися непрошеного голосу. Далі події починають розвиватися стрімкими темпами, Гарольд побачив на касеті Голберта жінку, голос якої точнісінько такий самий, як він чує у своїй голові. Виявляється, це відома письменниця Карен Ейфелл, яка пише трагедії. Її новий роман має закінчитися вбивством головного героя, а цим персонажем якраз є Гарольд. Тепер йому потрібно відшукати Карен і переконати її змінити сюжет. ©Kino4ua Персонаж 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?