Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Кохання та інші неприємності

Рік:
Ор. назва:
Failure to Launch
Країна:
США
Режисер:
Том Дей
Тривалість:
01:36:20
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Тріппу - 30 років, але хлопець усе ще живе з батьками, у нього немає друзів, а зв'язки з дівчатами не привели до довгострокових стосунків, оскільки Тріпп боїться відповідальності. Батьки проти такої поведінки свого сина. Вони мріють про онуків і щодня намагаються наставити хлопця на шлях істинний, але герой тільки відмахується. Його абсолютно влаштовує те життя, яким він живе. Зрозумівши, що самостійно хлопець нічого не зробить, родичі вирішують знайти йому дівчину. Пола має життєрадісність і привабливу зовнішність. Вона могла б запросто підкорити серце Тріппа. Але ніхто не міг подумати, що її поява змінить життя сім'ї настільки кардинальним чином. ©Kino4ua Кохання та інші неприємності 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?