Kino4ua.com
480p
PG

Громобій / Переможець ураганів

Рік:
Ор. назва:
Stormbreaker
Країна:
Німеччина, США, Велика Британія
Режисер:
Джеффрі Сакс
Тривалість:
01:33:15
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Алекс Райдер - 15-річний сирота, якого виховує його дядько Єн. Алекс абсолютно впевнений, що його дядько - просто багатий бізнесмен з нудною роботою. Внаслідок того що він постійно на роботі, Алекс проводить більшу частину часу з домробітницею Джек Старбрайт, яку дуже любить. І тим не менше, Алекс любить і дядька і тому завжди з радістю чекає на нього.

Але несподівано його опікун гине. Алекс дуже сильно сумує за ним і раптом дізнається, що Йен Райдер був не бізнесменом, а агентом MI6. Дядько припускав, що одного разу Алексу доведеться зайняти його місце, і тому готував племінника до цього, навчаючи його іноземних мов, бойових мистецтв, альпінізму, тривалого перебування під водою. Алекс погоджується і отримує в розпорядження суперпристрої, замасковані під звичайні іграшки: магнітне йо-йо-гак-гак, крем від прищів, що роз'їдає метали, приставку Нінтендо, що працює як комп'ютер, і рюкзак-парашут. ©Kino4ua Громобій / Переможець ураганів 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?