Kino4ua.com
480p
PG-13

Кінопобачення

Рік:
Ор. назва:
Date Movie
Країна:
США, Швейцарія
Режисер:
Арон Сельцер
Тривалість:
01:21:11
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Російською - Оригінал
Джулія Джонс вважає себе безнадійним романтиком. Однак вона ніколи не зустрічала чоловіка своєї мрії. Одного дня удача повертається до неї, і вона зустрічає Гранта Фонкердорфера, справжнього англійця. Вона закохується в нього і розуміє, що він саме той чоловік, якого вона шукає. Грант відповідає їй взаємністю, і між ними починається бурхливе кохання. Одного дня вони вирішують одружитися. Але перед весіллям їм доводиться познайомитися з сім'ями один одного, знайти спільну мову з організаторами урочистостей і налагодити стосунки з подругою Гранта, надзвичайно красивою жінкою, яка намагається втрутитися в їхній шлюб... ©Kino4ua Кінопобачення 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb2.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?