Kino4ua.com
480p
R

Париж, я люблю тебе

Рік:
Ор. назва:
Paris, je t'aime
Країна:
Франція, Ліхтенштейн, Швейцарія, Німеччина
Режисер:
Олів'є Ассайас, Альфонсо Куарон, Жерар Депардьє
Тривалість:
02:00:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Російською - Оригінал
Це кіноальманах із 18 частин, у кожній з яких - зізнання в любові до чудового міста. Кожна з новел - це окрема розповідь про один з округів Парижа. У всіх частин - одне місце дії, одне місто, але сюжети і режисери - різні. І емоції, які переживають герої - це і любов, і розлука, і горе, і радість. У цій новелі йдеться про кохання сліпого хлопця на ім'я Томас. Одного разу, біля свого будинку він почув крик незнайомої дівчини про допомогу. Пізніше з'ясувалося, що вона готується вступати на акторське відділення і репетирувала роль. Сьогодні дівчина телефонує і каже, що вони мають розлучитися. Томас не може сказати ні слова - горе і відчай перехоплюють горло. Він згадує всі проведені разом хвилини і ловить себе на думці, що бачить дівчину. Але тут знову лунає дзвінок телефону, і кохана радісно повідомляє, що це була репетиція чергової ролі. Сумний нарис про матір, яка втратила кохану дитину в кіно-оповіданні про II округ: площа Перемог, перегукується з не менш сумною історією про пізнє усвідомлення любові чоловіка до смертельно хворої дружини в кінонарисі про XII округ: Бастилія. Чи є воно - кохання з першого погляду? Саме про це кінонарис, про V округ: набережну Сени. Тут випадково зустрілися молодий французький юнак Франсуа та мусульманська дівчина на ім'я Зарка. Ледве зазирнувши дівчині в очі, він розуміє, що закохався і слідує за дівчиною всюди. ©Kino4ua Париж, я люблю тебе 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?