Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Останній король Шотландії

Рік:
Ор. назва:
The Last King of Scotland
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Кевін Макдональд
Тривалість:
02:03:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Молодий доктор Ніколас Гарріган із Шотландії (вигаданий персонаж, який поєднує деякі риси Вілсона Карсуелла і Боба Ейстлза) приїжджає працювати в маленьке село в Уганді. Проїжджаючи через це село, новий президент Уганди Іді Амін отримує легку травму під час автомобільної аварії. Ніколаса просять надати допомогу. Він викликає в Аміна симпатію, і наступного дня його запрошують до столиці. Ставши особистим лікарем Аміна, з часом він перетворюється на одного з найближчих його радників.

Спочатку доктор сам вірить у велику ідею відродження країни за допомогою президента Аміна, багато в чому тому що, проводячи з ним час, він просто кайфує. Ніколас купається в басейні, грає з діточками Аміна у футбол, п'є в барах на халяву, спілкується з дівчатами, зрідка відволікаючись на роботу. Але через деякий час, доктора спустили на землю. Він розуміє, що усталений режим привів лише до диктатури і тотального терору. Опинившись у колі страшних злочинів, Ніколас намагається вибратися з цієї країни. У відповідь на його спроби втекти Амін надсилає йому паспорт громадянина Уганди, показавши цим, що дороги назад немає. ©Kino4ua Останній король Шотландії 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?