Kino4ua.com
480p
PG-13

Побачення наосліп

Рік:
Ор. назва:
Blind Dating
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Кіч
Тривалість:
01:39:24
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Від самого народження 22-річний хлопець Денні практично сліпий, але веде повноцінний спосіб життя за допомогою своєї великої італійської сім'ї, яка у всьому його підтримує. Денні - красивий і чарівний хлопець, який подобається оточуючим людям, але сам хлопець не впевнений у собі, бо навіть не підозрює про свою привабливість. Старший брат Лоренцо раз у раз влаштовує йому побачення з різними знайомими дівчатами, більшість з яких беруть погодинну оплату, але Денні це не цікаво. Він мріє знайти своє кохання і здобути зір. Бажання бачити світ спонукає хлопця погодитися на ризикований експеримент, у вдалому результаті якого Денні зможе бачити. У медичному центрі він знайомиться з милою дівчиною Лізою, а побачення наосліп призводить до зародження романтичних почуттів між молодими людьми. Але дівчина вже заручена... ©Kino4ua Побачення наосліп 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?