Kino4ua.com
HD 720p
R

Дикість

Рік:
Ор. назва:
Wilderness
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Майкл Дж. Бассетт
Тривалість:
01:34:15
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Усі бандити виконуватимуть у цьому місці роль переляканих жертв. За ними уважно спостерігає небезпечний мисливець, який змусить їх покаятися у скоєних злочинах. Але це вже не матиме жодної різниці. Живим з острова вибратися ніхто не зуміє. Головні герої фільму "Дикість", які опинилися серед цих непролазних лісів, змушені сподіватися тільки на власні сили. Їм слід знати, що одного разу за кожним зі злочинців прийде жорстокий мисливець разом зі своїми смертоносними псами. Єдиний шанс врятувати своє життя - стати однією згуртованою командою. Але чи погодяться піти на це закоренілі головорізи? ©Kino4ua Дикість 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?