Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Поцілунок на щастя / Поцілунок невдахи

Рік:
Ор. назва:
Just My Luck
Країна:
США
Режисер:
Дональд Петрі
Тривалість:
01:42:39
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Так сталося, що дівчина Ещлі та хлопець Джейк є повними протилежностями одне одного в плані везіння. Вона - справжня красуня, якій завжди посміхається фортуна. У нього із зовнішністю теж усе гаразд, ось тільки з везінням справи йдуть куди гірше: Джейк - класичний невдаха. На одній вечірці молоді люди зустрічаються і цілуються. Здавалося б, простий поцілунок, але не тут-то було: після поцілунку вся удача Ешлі перейшла до Джейка. Тепер вони помінялися ролями: Джейк став щасливчиком, а Ешлі - невдахою. Дівчина розуміє, що цей шквал нещасть звалився на неї неспроста, і виною всьому той злощасний поцілунок. ©Kino4ua Поцілунок на щастя / Поцілунок невдахи 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?