Kino4ua.com
HD 720p
R

Полісмен хороший, полісмен поганий

Рік:
Ор. назва:
Bon cop, bad cop
Країна:
Канада
Режисер:
Ерік Кануель
Тривалість:
01:56:35
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Мартін Вард вирішив присвятити все своє життя боротьбі зі злочинністю у своєму місті. Девід Бучард - дуже хитрий і егоїстичний тип, який добре знає закони і завжди може знайти в них лазівку. Здавалося б, у цих людей не може бути нічого спільного. Але доля зіграла з ними злий жарт - Мартін і Девід стали напарниками і начальство доручило їм розслідувати серію шокуючих убивств, що сталися в місті. Тепер хлопцям доведеться працювати разом і терпіти характер один одного. Розслідуючи цю загадкову справу, вони намагаються порозумітися, але, як виявилося, це зробити досить складно, адже Мартін і Девід - абсолютно різні люди. Обидва поліцейських мають свою точку зору на всі речі, а характер нестерпний що у Девіда, що у Марті. Чи завадить це їм спіймати маніяка і запобігти новим жертвам? Адже начальство довіряє цим поліцейським, і вони просто не можуть нікого розчарувати... ©Kino4ua Полісмен хороший, полісмен поганий 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?