Kino4ua.com
480p
PG-13

Уроки водіння

Рік:
Ор. назва:
Driving Lessons
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Джеремі Брок
Тривалість:
01:31:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Тихому і незграбному Бену Маршаллу пощастило народитися в сім'ї проповідника Роберта і самовдоволеної владної Лори, яка абсолютно ігнорує емоції близьких родичів. Життя сімнадцятирічного хлопця довгий час будувалося за указом матері, яка контролювала кожен крок сина і використовувала його для зустрічей з коханцем Пітером. Усе змінюється, коли він влаштовується на роботу помічником по дому акторки, яка вийшла на пенсію, Іві Волтон. Разом із роботодавицею головний герой відвідує виставки, фестивалі та знайомиться з новими людьми. ©Kino4ua Уроки водіння 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?