Kino4ua.com
480p
R

Танці зі смертю

Рік:
Ор. назва:
The Gravedancers
Країна:
США
Режисер:
Майк Мендез
Тривалість:
01:35:36
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Російською - Оригінал
Це захопливий фільм жахів від режисера Майка Мендеса, який розкриває темний бік окультизму та потойбічного світу. Фільм розповідає історію трьох друзів, які, забравшись на цвинтар, вирішили побешкетувати і заспівати моторошну пісню над могилою померлого друга. Однак, як завжди, подібні жарти обходяться дорого. Після цього явища на друзів починає находити щось нелюдське, чия присутність можлива тільки у світі мертвих. У фільмі Мендес настільки тонко простежує похмуру атмосферу і напруженість, що у глядачів захоплює дух. Крім того, він дбайливо розкриває психологічні особливості кожного героя, приводячи до ширшого розуміння навколишньої сюжету магії та смерті. ©Kino4ua Танці зі смертю 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?