Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Гріффін і Фенікс: На краю щастя

Рік:
Ор. назва:
Griffin & Phoenix
Країна:
США
Режисер:
Ед Стоун
Тривалість:
01:43:23
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Сюжет цього художнього фільму розповідає складну історію людей з історією прекрасних, сильних і нескінченних почуттів. Одного жахливого дня Генрі Гріффін дізнається, що у нього неоперабельний рак. Новина шокує, і Генрі розуміє, що йому залишилося не так багато часу. Він переглядає своє життя, всі свої цінності та принципи, думає про своє майбутнє і одного дня вирішує переїхати. Він залишає все, що було важливим у його житті до того, як він почув жахливу новину, і переїжджає до маленького містечка під назвою Грінвіч. Гріффін пише мемуари, відвідує заняття з психології та знаходить смирення. Молоді люди подобаються одне одному і стають добрими друзями, але Сара відмовляється від серйозних стосунків, бо теж невиліковно хвора. Зрештою, Гріффін і Фенікс усвідомлюють, що їм залишилося дуже мало часу і хочуть провести його, живучи іншим, цікавим і особливим життям у любові до своїх близьких. ©Kino4ua Гріффін і Фенікс: На краю щастя 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?