Kino4ua.com
480p
R

Шеррібебі / Крихітка Шеррі

Рік:
Ор. назва:
Sherrybaby
Країна:
США
Режисер:
Лорі Коллье
Тривалість:
01:35:27
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТВ5
Переклад:
Російською - Оригінал
Ще недавно вона мріяла, що зможе домогтися високих результатів у житті, але щось пішло не так і в результаті Шеррі опинилася на лаві підсудних. Суд визнав її винною і зобов'язав пройти трирічне виправлення в спеціальній колонії. І тепер, коли її термін закінчився, вона повертається додому. Тут на неї чекає маленька донька і Шеррі впевнена, що дівчинка її пам'ятає і чекає. Але все виявляється набагато складніше, ніж їй здається. Світ сильно змінився, а оточуючі дивляться на неї іншими очима. Їй доводиться налагоджувати стосунки з усіма, хто опиняється поруч із нею. Одночасно з цим вона намагається знайти спільну мову з донькою. Живучи заради неї, Шеррі намагається знайти роботу, але щоразу стикається з приниженнями та випробуваннями, подолання яких супроводжується душевними стражданнями. ©Kino4ua Шеррібебі / Крихітка Шеррі 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?