Kino4ua.com
480p
R

Братерство темряви / Братство темряви

Рік:
Ор. назва:
Canes
Країна:
Канада
Режисер:
Майкл Бафаро
Тривалість:
01:29:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал
Природно, ніби на цьому удачі Девіда скінчилися і стартувала темна смужка. У головних ролях можна побачити таких акторів, як Едвард Ферлонг, Чандра Вест, Майкл Медсен. Режисер кінофільму Майкл Бафаро. Картина знята за сценарієм Майкл Анджелелла. Але тривала вона на подив ніяк не довго. У швидкому часі незрозумілий лікар Гільєрмо Ліст залишив звістку на його автовідповідачі з приписом допомоги. А пропонував він, ні багато, ні мало, повертати Девіду зір і, як наслідок, вдалу кар'єру, в обмін на, здавалося б, жалюгідну оплату Душу Девіда. ©Kino4ua Братерство темряви / Братство темряви 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?