Kino4ua.com
480p
PG-13

Криміналіст (1 - 12 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Der Kriminalist
Країна:
Німеччина
Категорія:
Режисер:
Крістіан Горлітз, Томас Ян, Філіппос Цитос, Ханну Салонен
Тривалість:
1 серія: 57:25 (цілком серій: 86 з 91)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Бруно Шуман - головний комісар у кримінальній поліції Берліна. У минулому він пережив сімейну трагедію, після чого служба стоїть для нього на першому місці. Поліцейський володіє великими знаннями в психології та криміналістиці, а багаторічний досвід та інтуїція доповнюють ці якості.

Під його керівництвом служать: Анна Фогт, Генрі Вебер, Інге Чернай, Кемаль Джелік. Також Бруно часто доводиться спілкуватися з прокурором Ларою Соловйовою. Анна Фогт самотужки виховує доньку, але робота забирає багато часу. Вона змушена неодноразово робити вибір між обов'язками поліцейського і матері. Генрі Вебер піклується про своїх старих батьків. Інге допомагає колегам в офісі, аналізуючи дані, отримані від криміналістів. А Кемаль проводить більшу частину часу, опитуючи свідків.

Під час розслідувань Бруно воліє ґрунтовно перевіряти кожну версію і зважувати всі докази. Для цього він і його підлеглі використовують не тільки звичні методи роботи правоохоронних органів, а й досягнення сучасних технологій. Бруно намагається встановити справжні мотиви злочинів і змусити винуватців зізнатися у скоєному. Комісару та його команді належить розслідувати заплутані та загадкові справи, в яких головним лиходієм виступає недосконалість людської природи... ©Kino4ua Криміналіст (1 - 12 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?