Kino4ua.com
HD 720p
PG

Капітан Зум. Академія супергероїв

Хто з нас не мріяв мати хоча б якусь надздібність, як у популярних героїв коміксів? Але деяким героям комедійного фільму Капітан Зум: Академія супергероїв все ж таки дуже сильно пощастило мати незвичайні для людини здібності. Так, 16-річна Самер володіє телекінезом, 17-річний Ділан володіє ясновидінням і може зникати, 6-річна тендітна дівчинка Сінді володіє нереальною силою, не гіршою за Супермена, а 12-річний підліток Такер вміє значно збільшувати своє тіло до гігантських розмірів. Щоправда, володіння надприродною силою зробило деяких хлопців вигнанцями в школі, а також призвело до відсутності друзів і невпевненості в собі. Але їхнє життя кардинально змінюється після того, як вони потрапляють у дуже незвичайну академію супергероїв, де проходять навчання такі ж незвичайні хлопці, як і вони. Попереду на юних супергероїв чекає курс навчання для подальшого захисту всього людства. ©Kino4ua Капітан Зум. Академія супергероїв 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?