Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Тристан і Ізольда

Рік:
Ор. назва:
Tristan + Isolde
Країна:
США, Велика Британія, Чехія, Німеччина
Режисер:
Кевін Рейнольдс
Тривалість:
02:05:13
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
VI століття н. е. після відходу римлян з британського континенту. На жителів Британії нападають ірландці, чий король Дончад мріє пересварити ворожих правителів між собою, щоб потім завоювати їх. Король Корнуелла Марк збирає раду племен, щоб об'єднати народи Британії перед загрозою ірландських набігів. Дончад посилає воїнів, які потайки проникають у замок. У подальшій бійні гинуть брат Марка з дружиною; йому вдається врятувати племінника Трістана, але при цьому удар ірландського меча відсікає його кисть. Король виховує племінника Мелота і сироту Трістана, до якого вся сім'я ставиться як до рідного, і будує кам'яний замок за зразком римських укріплень.

Водночас в Ірландії підростає дочка короля Дончада, прекрасна принцеса Ізольда. Вона мріє про кохання, але батько збирається видати її за могутнього воїна Морхольда і вирішує обкласти британців даниною у вигляді рабів, щоб спровокувати їх. За його наказом Морхольд збирає рабський караван. Трістану вдається відвернути частину ірландських воїнів; з головними силами він нападає на караван і вбиває Морхольда, але отримує поранення від його отруєного клинка. Прийнявши юнака за мертвого, друзі кладуть його в човен, підпалюючи його палаючими стрілами. Однак намоклий хмиз згасає, течія переносить човен Трістана через протоку між Британією та Ірландією[3] і прибиває до берега Ірландії. ©Kino4ua Тристан і Ізольда 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?