Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Бліч: Спогади в забутті

Одного разу в Каракурі сталася така подія. У місті з'явилися істоти, відомі як "Порожні". Рукія Куцукі та Ічіґо Куросакі вирушили на пошуки і натрапили на дух-провідника на ім'я Сенна. Однак про неї немає жодної інформації, окрім імені її меча. Вона не належить до жодної групи. Спільнота духів також ставиться до неї з недовірою. Світ живих проектується на Спілку Святого Духа. Було оголошено надзвичайний стан і розпочато термінове розслідування. Для деяких духовних наставників це був знак, що кінець близький. Якщо баланс між спільнотою духів і реальним світом буде порушено, шкода може бути завдана обом світам. У розпал всього цього Тошіро Хітсугая отримує особливе замовлення. ©Kino4ua Бліч: Спогади в забутті 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?