Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Рай

Рік:
Ор. назва:
Paradise
Країна:
Німеччина
Режисер:
Борис Кунц, Томас Йонсгорден, Індре Юскуте
Тривалість:
01:58:34
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Так Треба Продакшн
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Ваше життя за гроші. У найближчому майбутньому метод перенесення років життя від однієї людини до іншої перетворює біотехнологічний стартап AEON на фармацевтичний конгломерат мільярдерів і змінює світ, яким ми його знаємо. Макс і Єлена ведуть життя мрії, але коли страхові компанії вимагають компенсацію, яку вони не можуть виплатити, все змінюється відразу. Щоб повернути цей борг, Єлена повинна оплатити 40 років свого існування. Позбавлені спільного майбутнього, Єлена та її чоловік Макс бачать, що їхні життя зруйновані. Макс, який працює на AEON, вирішує боротися за те, щоб повернути Єлені її роки назад. Але нічого не буде, як раніше.

Час - один з найцінніших ресурсів у світі. З моменту народження ми витрачаємо більшу частину свого часу на навчання. Після цього кожна хвилина, яку ми вдихаємо, буквально дорогоцінна. Недарма у великих містах цінують час. Головний герой працює в одній з компаній, що займається біотехнологіями та маніпуляціями з часом. Усе йде добре, аж поки його власна дружина не стає одним із боржників. ©Kino4ua Рай 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?