Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Лігво шпигуна / Дозволь їй вбити тебе

Рік:
Ор. назва:
Seule: Les dossiers Silvercloud / Let Her Kill You
Країна:
Франція, Швайцарія
Режисер:
Жером Дасьє
Тривалість:
01:33:24
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Головна героїня цієї напруженої драми - молода жінка Анна (Азія Ардженто), яка була шпигункою в минулому, але кілька років тому звільнилася зі служби. Зараз вона відчайдушно намагається залишити своє минуле в минулому. Анна оселяється в глухій і безлюдній місцевості у швейцарських Альпах, сподіваючись знайти душевний спокій. Її віддалена хатина розташована недалеко від Санкт-Моріца. Ізольована в горах, головна героїня проводить дні самітницею у відокремленому шале і насолоджується своєю самотністю, але тільки до того моменту, поки не виявить, що в її обителі відбувається щось недобре. Світ шпигунства, який, як вона думала, вона покинула, не покинув її.

Хтось пробрався в оселю Анни і всюди розставив жучки, щоб стежити за кожним її кроком. Колишня агентка розвідки розуміє, що недарма зіткнулася з наслідками свого бурхливого і тривожного минулого. Відтепер колишнє життя Анни спливає на поверхню. Тепер їй, жорстоко наздогнаній своїм минулим, доведеться добре попрацювати мізками, щоб з'ясувати причину і зрозуміти, що відбувається насправді, адже її не посвячували в жодні таємниці і не відправляли ні на яку місію. Однак зробити це виявиться не так легко, як можна собі уявити. ©Kino4ua Лігво шпигуна / Дозволь їй вбити тебе 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?