Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Сатана на заробітках! / Сатана на підробітку (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Hataraku Maou-sama!
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Дайсуке Цукуші
Тривалість:
1 серія: 23 хв
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka, AniUA
Переклад:
Російською - Оригінал
Князь Темряви... Від цих слів дуже багатьох кидає в тремтіння. І ось вона війна. Князь Темряви вирішує захопити чотири континенти і підпорядкувати собі людство. Але не тут то було... Армія розгромлена, люди вриваються в замок до Владики Темряви і тут вже готові з усім покінчити, але наш Владика не такий простий. Він відкриває портал в інший світ і заявляє всім, що він повернеться і поневолить світ! За мить він відкриває портал в інший світ і стрибає в нього, а опинився він, де б ви подумали, в сучасній Японії, де магія і демони - це лише вигадка, а магія тут розжитися просто так не вийде.

Так і починається життя Мао Садао, він же Князь Темряви, і його генерала Алсіеля як звичайних людей, які працюють, їдять, сплять і все в такому дусі... Але чи все так добре в них, як вони думають, чи хтось за ними прийде і не залишить у спокої, доки не покінчить із ними? Усе може бути, а поки що, Сатана працюватиме в МакРональді, обслуговуючи покупців, сподіваючись повернути свою силу і помститися герою Емілії, яка позбавила його всього, що у нього було. ©Kino4ua Сатана на заробітках! / Сатана на підробітку (1, 2 Сезон) 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?