Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Поплавлений метал (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Twisted Metal
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Кітао Сакурай, Джуді Венґ, Білл Бенц
Тривалість:
00:30:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Джон Доу - харизматичний і відчайдушний герой, який удосконалює свої навички виживання і бойового мистецтва, щоб впоратися з викликами постапокаліптичного світу. Він володіє своєю зброєю майстерно і вправно використовує свій автомобіль, щоб швидко пересуватися небезпечними і занедбаними дорогами. Його місія вкрай важлива для порятунку людей, що вижили, і приведення до відповіді зловісного і підступного лідера місцевих розбійників, який захопив контроль над невеликим постапокаліптичним поселенням. У цьому поселенні тиран і його банда безжально грабують і вбивають усіх, хто не підкоряється їхній волі.

Однак у дорозі Джон Доу стикається з несподіваною загрозою - божевільним клоуном-вбивцею на прізвисько Ласунчик. Цей зловісний персонаж із похмурих жахіть вбиває своїх жертв із непередбачуваною жорстокістю і підступністю. Він полює за Джоном, навмисно заважаючи йому і намагаючись перешкоджати виконанню його місії.

Ласунчик стає серйозним випробуванням для Джона, змушуючи його використати всі свої навички та хитрість, щоб вижити й узяти гору над цим зловісним супротивником. Він розуміє, що місія порятунку перетворюється на сутичку на життя і смерть, і він повинен знайти спосіб знищити Ласуна, перш ніж той знищить його і світ навколо нього. Так починається напружене протистояння двох героїв, кожен з яких вступає в небезпечну і кровопролитну сутичку за виживання і порятунок світу, який залишився після катастрофічної апокаліптичної катастрофи. У їхньому зіткненні будуть на кону не тільки їхні життя, а й майбутнє всіх, хто вижив у цьому безжалісному світі. ©Kino4ua Поплавлений метал (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?