Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Блукач Кеншін: Романтичне сказання про мечника епохи Мейджі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Rurouni Kenshin
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ямамото Хідейо
Тривалість:
24 хв 00 с / 1еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Kaizoku
Японія, ера Мейдзі. Минуло 10 років з подій бакумацу і повстання проти сьогунату Токугава. Носіння мечів заборонено, але людей на вулицях продовжують вбивати. Молодий мандрівний самурай Кенсін Хімура, в минулому відомий як жорстокий і невловимий убивця Хітокірі Батосай, намагається спокутувати криваве минуле і свої діяння. Мучений почуттям провини, Кенсін поклявся більше не вбивати людей. Він оселяється у дівчини на ім'я Каору Камія, яка займається викладанням бойових мистецтв. Але тіні минулого знову наздоганяють колишнього вбивцю. ©Kino4ua Блукач Кеншін: Романтичне сказання про мечника епохи Мейджі (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?