Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Мрійливий хлопець - реаліст (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Yumemiru Danshi wa Genjitsushugisha
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Наканіші Казуя
Тривалість:
1 серія: 23:42 (цілком серій: 20)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Робота Голосом
Ватару Саджо в захваті від своєї однокласниці, красуні Айкі Нацукави, але при цьому зовсім не соромиться з нею спілкуватися, будуючи плани про прекрасне спільне майбутнє. Але ось одного разу, як грім серед ясного неба, до нього приходить усвідомлення, що він їй зовсім не пара. Твердо вирішивши, що разом їм не бути, він починає її цуратися, чим приводить дівчину в замішання. "Він що, почав мене ненавидіти?" - перше, що спадає їй на думку, і ці думки пробуджують у ній закономірну цікавість. А чи переросте це непорозуміння в щось світле і прекрасне, питання хороше, адже поки що вони обидва думають, що абсолютно одне одному не подобаються! ©Kino4ua Мрійливий хлопець - реаліст (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?