Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Прокляття (2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Curse
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Джеймс де Фронд
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | OZZ
Переклад:
Російською - Оригінал
Події відбуваються в Лондоні у 80-х роках минулого століття. У центрі уваги - злочинці, але злочинцями їх назвати складно. Все тому, що шахраї - типові невдахи, які регулярно потрапляють у халепи. Герої за своєю природою дуже наївні та недалекоглядні, тому завжди опиняються в центрі найбожевільніших історій. Наприклад, нещодавно вони були причетні до найбільшої крадіжки золота в історії людства. Звісно, наслідки для героїв незворотні. Тож вони вирішують, що такі пограбування стануть справою їхнього життя. Але розуміють це надто пізно. ©Kino4ua Прокляття (2 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?