Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Ти тут, Боже? Це я, Маргарет

Рік:
Ор. назва:
Are You There God? It’s Me, Margaret.
Країна:
США
Режисер:
Келлі Фремон Крейґ
Тривалість:
01:46:07
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету цієї драми опиниться 11-річна дівчинка Маргарет Саймон, яка навчається в 6-му класі. Вона живе в Нью-Йорку разом зі своїми батьками - матір'ю-християнкою Барбарою і батьком-євреєм Гербом. Несподівано батьки Маргарет вирішують переїхати з великого міста в передмістя Фарбрук, штат Нью-Джерсі. Це зовсім не подобається дівчинці, оскільки їй доводиться знову адаптуватися до нового оточення, шукати нових друзів, нові захоплення і нову школу в непростий період статевого дозрівання.

Мультирелігійна сім'я Маргарет сприяла тому, що дівчинка дуже рано почала задаватися питаннями власної віри. Незважаючи на те, що вона живе у світському домі, вона часто молиться Богу, і кожна її молитва починається "Ти тут, Боже? Це я, Маргарет". У новій школі вчителька дає завдання на вибір усім однокласникам головної героїні, і Маргарет обирає те, що турбує її найбільше, - вона хоче провести глибоке дослідження на тему релігії та віри. ©Kino4ua Ти тут, Боже? Це я, Маргарет 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?